Pristatyta EBPO studija „Įrodymų pasitelkimas Lietuvos Vyriausybėje“

2021 m. lapkričio 29 d. Seime įvyko konferencija „Parengtis 2050-iesiems – įrodymais grįsti sprendimai ir valdysena Lietuvos ateičiai“. Konferencijos metu pristatyti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ekspertų atliktos diagnostinės studijos (skaityti) rezultatai ir įžvalgos. Su Ministre Pirmininke diskutuota apie teisės aktų kokybės gerinimą, su Seimo Ateities komiteto pirmininku – apie ateitį numatančią valdyseną Lietuvoje (daugiau).

 

Pradedama rengti Valstybės pažangos strategija „Lietuva 2050“

2021 m. spalio 25 dieną MO muziejuje, Vilniuje, įvyko Lietuvos ateities vizijos – Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ pradžios renginys, kuriame buvo duotas simbolinis startas naujos Valstybės pažangos strategijos rengimui. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, Europos Komisijos viceprezidentas Marošas Ševčovičius, Ispanijos premjeras Pedro Sánchezas, Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata. Diskutuota apie tai, kodėl reikia mąstyti apie valstybės ateitį, kaip turėtume suprasti valstybės pažangą, kokia galėtų būti Lietuvos ateities vizija (daugiau).

Pristatyta EBPO Lietuvos įgūdžių strategija

2021 m. birželio 11 d. pristatyti kartu su EBPO rengta Lietuvos įgūdžių strategija (skaityti). Baigiamojoje konferencijoje apžvelgti projekto rezultatai ir rekomendacijos Lietuvai, taip pat įvyko diskusija tarp Lietuvos ministerijų, akademinės ir verslo bendruomenių atstovų diskusija apie tolesnius žingsnius po strategijos parengimo (daugiau).