agenda baneris

Spausdinti

Baltijos šalys susitikime Vilniuje aptarė pasirengimo Sumaniai specializacijai klausimus

Balandžio 18 d. Vilniuje, Švietimo ir mokslo ministerijoje susitikę Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai aptarė klausimus, susijusius su Baltijos jūros regiono strategija bei Sumania specializacija.

Trijų Baltijos šalių atstovų susitikimas buvo suorganizuotas siekiant suderinti veiksmus ir atrasti bendradarbiavimo bei tarpusavio pagalbos galimybes. Kaip ir Lietuva, Latvija bei Estija šiuo metu rengia savo Sumanios specializacijos strategijas, o šio proceso metu gryninasi Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) ir inovacijų prioritetines kryptis bei prioritetus. Lietuvos situaciją pristatė šį procesą koordinuojančios MOSTA atstovas Ramojus Reimeris.

Susitikimo metu šalys pasidalino informacija apie jau nuveiktus darbus bei planuojamus artimiausius žingsnius. „Po vieną mes esame labai maži, bet suderinę veiksmus galėtume pasiekti kur kas daugiau", - kalbėjo delegacijos narius sveikindamas Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

Sekite mūsų naujienas:

© 2019 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.