agenda baneris

Spausdinti

MOSTA apsilankę MRU studentai išbandė mokslo stebėsenos ir analizės instrumentus

Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentai, apsilankę Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centre, patys išbandė, ką reiškia dirbti su stebėsenos ir analizės instrumentais, galint naudotis daugiau nei 30 duomenų šaltinių.

„Mūsų universiteto vykdomos strateginio inovacijų valdymo programos studentams būtina suprasti inovacijų sistemą. Daug kalbame apie žinių brokerius, kurių labai trūksta Lietuvai, šioje programoje nagrinėjame ir mokslo bei studijų dalį sistemoje. Norėjome apsilankyti MOSTA, kad pamatytume, kaip realiai vyksta darbas, kad studentai realiai galėtų išmėginti stebėsenos ir analizės instrumentus“, - sakė MRU studijų prorektorius doc.dr. Giedrius Viliūnas.

MOSTA direktorė Jurgita Petrauskienė studentams papasakojo apie MOSTA veiklą, supažindino su šiuo metu vykstančiu Sumanios specializacijos strategijos procesu. „Džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie domisi, kas yra inovacijų politika, studijų vertinimas, stebėsena, analizė. Labai svarbu, kad jauni žmonės, būsimieji inovacijų vadybininkai, įsilietų į šią veiklą, būtų vertėjais, padedančiais susikalbėti tokiems skirtingiems mokslo ir verslo pasauliams“, - kalbėjo MOSTA direktorė.

MOSTA komanda paruošė MRU studentams praktinių užduočių, kad jie galėtų patys įvertinti, kaip vyksta realus darbas. Jas atlikę studentai domėjosi, kiek žmonių paprastai atlieka tokius darbus, kokie rezultatai iš to gaunami, kaip tikrinama, ar pasitvirtino prognozės ar pasiteisino įžvalgos.