agenda baneris

Spausdinti

MOSTA direktorė J Petrauskienė: „Lietuva turi puikią Inovacijų infrastruktūrą, laikas joje įgyvendinti pasaulinius tyrimus ir atradimus“

Rugsėjo 14-15 d. Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) direktorė Jurgita Petrauskienė Kijeve (Ukraina) pristato Lietuvos Sumanios specializacijos strategijos rengimą.

„Lietuvos mokslui ir verslui šis etapas yra nemažas iššūkis, nes per paskutinius metus investicijos į mokslo ir tyrimų infrastruktūrą buvo milžiniškos, dabar laikas jas efektyviai išnaudoti“, – pažymėjo Mosta direktorė Jurgita Petrauskienė.

Pasak J. Petrauskienės, visi nori pokyčių, tačiau jiems pasiryžti, juos įgyvendinti reikia sutarti dėl bendrų tikslų ir daug valios nuosekliai juos įgyvendinti.

„Reikia sutarti dėl krypties, kaip geriausiai išnaudoti turimą žinių ir ekonomikos potencialą, kaip sukurti instrumentus, sutelkti finansinius išteklius ir priimti politikos sprendimus siekiant transformuoti ekonomiką, didinti konkurencingumą didelis iššūkis“, – pažymėjo MOSTA direktorė.

Švietimo ir mokslo ministerija sumaniai specializacijai iki 2020 m. numačiusi skirti 353 mln. eurų, Ūkio ministerija – 326 mln. eurų.

Daugiau informacijos apie Lietuvos Sumanios specializacijos strategijos įgyvendinimą MOSTA direktorės Jurgitos Petrauskienės pranešime.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.