agenda baneris

Spausdinti

Seimas siūlo Vyriausybei svarstyti dėl universitetų tinklo optimizavimo

Šią savaitę Seimas savo paskutiniame posėdyje pritarė tam, kad būtų pradėtas svarstyti parlamentinis nutarimas, kuriame įrašyta: „Siūlyti Vyriausybei arba jos įgaliotai kompetentingai institucijai išanalizuoti mokslo ir studijų institucijų potencialą ir esamą situaciją, parengti siūlymus dėl valstybinių universitetų tinklo optimizavimo ir pateikti Seimui.“

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (toliau – Mosta) yra parengęs tyrimą  „Mokslo ir studijų institucijų potencialo analizė“.

Šiame tyrime išanalizuota valstybinių universitetų esama situacija, demografinė situacija, mokslo ir studijų finansavimo efektyvumas, studijų kokybė, tarptautinis konkurencingumas, sektoriaus inertiškumas ir fragmentacija, žmogiškųjų išteklių ir skatinimo sistema ir kt. Universitetai įvertinti pagal 128 rodiklius. Pateikta vizija dėl valstybinių universitetų ateities.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.