Geresnis
valdymas
 
Mokslo,
technologijų ir
inovacijų politika
 
Švietimo
politika
 
Žmogiškojo
kapitalo politika

4banneris

agenda baneris

Spausdinti

Ekspertai vertins inovacijų krypčių perspektyvas

Sausio 18 ir 31 d. vyks antrieji mokslo ir verslo bendruomenės, verslo ir politiką formuojančių bei įgyvendinančių institucijų atstovų susitikimai, kurių tikslas yra įvertinti Sumanios specializacijos prioritetų įgyvendinimo būklę, perspektyvas ir pajėgumus įgyvendinti krypčių prioritetus.

Septyniose grupėse dirbančių ekspertų tikslas – per šešis susitikimus įvertinti Sumanios specializacijos prioritetų pažangą bei aktualumą ir pateikti rekomendacijas dėl tolimesnio strategijos įgyvendinimo.

Gruodžio pabaigoje vykusiame pirmajame susitikime identifikuotos ir įvertintos tendencijos turinčios didžiausią poveikį prioritetų įgyvendinimui.

2017 m. gruodį – 2018 m. gegužės mėn. vykstančiu enterpreneriškos paieškos procesu siekiama surinkti ir apibendrinti po įvairias regionines ir užsienio organizacijas bei veikėjus pasklidusias entrepreneriškas žinias. EDP nagrinėja ir atskleidžia naujas technologijų ir rinkų galimybes, kuriose galima plačiai taikyti apčiuopiamas ir [potencialiai] paklausias inovacijas.

Enterpreneriškos paieškos procesas yra viena iš Sumanios specializacijos vertinimo dalių. Galutinė tarpinio Sumanios specializacijos vertinimo ataskaita bus pristatyta 2018 m. viduryje. Sumanios specializacijos pažangos stebėseną ir vertinimą atlieka MOSTA ir LR ūkio ministerija. 

Kviečiame susipažinti su trumpu enterpreneriškos paieškos proceso pristatymu paspaudus šią nuorodą.