agenda baneris

Spausdinti

Pristatys IRT specialistų pasiūlos ir paklausos analizę

Kovo 29 d. 10 val. vyks „Rise Vilnius“ startuolių erdvėje vyks tyrimo „IRT specialistai Lietuvoje: situacija darbo rinkoje ir darbdavių poreikiai“ pristatymo renginys. 

Apie renginį

Naujų technologijų vystymas ir pritaikymas vyksta sparčiau nei bet kada istorijoje, todėl patikrinome ar Lietuva spėja su globaliomis tendencijomis, kokie iššūkiai kyla šiandien ir kokias sritis turime stiprinti darbo rinkoje. Pristatysime pasiūlymus, kaip tobulinti bendrą rinkos situaciją ir kaip galime bendradarbiauti tarp skirtingų partnerių, institucijų ir sprendimų priėmėjų

Vietų skaičius erdvėje yra ribotos, todėl prašome pažymėti ar planuojate dalyvauti čia: http://bit.ly/IRTtyrimopristatymas

Tyrimą įgyvendino asociacija INFOBALT ir tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ kartu su Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centru.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.