agenda baneris

Spausdinti

Pirmą kartą Lietuvoje pristatoma žmogiškųjų išteklių būklės ataskaita

Balandžio 23 d. Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) pristatys „Nacionalinę žmogiškųjų išteklių būklės“ ataskaitą. Šis ataskaita apžvelgia žmogiškųjų išteklių būklę Lietuvoje, parodo regioninius skirtumus, nagrinėja specialistų integraciją į darbo rinką bei išvykstančiųjų į užsienį bei sugrįžtančiųjų padėtį.

Tokios apimties ataskaita, atspindinti žmogiškųjų išteklių būklę, Lietuvoje pristatoma pirmą kartą.

Renginyje kartu  su  politikos, mokslo bei verslo atstovais diskutuosime apie žmogiškųjų išteklių pasiūlos ir paklausos suderinimą bei grįžtamąją migraciją ir reintegraciją.

Renginys skirtas politikos formuotojams ir įgyvendintojams,  verslo, mokslo atstovams bei visiems, besidomintiems  žmogiškųjų išteklių tema.

Renginio programą ir registraciją rasite paspaudus šią nuorodą.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.