agenda baneris

Spausdinti

Inovacijų politikos ekspertai susitinka Lietuvoje

Siekdama paskatinti inovacines iniciatyvas, Lietuva kartu su kitais Europos Sąjungos regionais įgyvendina bendrą INTERREG EUROPE projektą MANUMIX, kurio metu tobulina šalies inovacijų politikos rezultatyvumą, efektyvumą, vertinimo kokybę.

Įgyvendinant projektą, balandžio 17-18 d. inovacijų politikos ekspertai iš Ispanijos, Italijos, Jungtinės Karalystės bei Lietuvos susiburia dviejų dienų susitikimui Vilniuje, kuriame planuoja diskutuoti bei dalintis patirtimi apie inovacijų politikos iššūkius. Lietuvai projekte bei susitikime atstovaus Švietimo ir mokslo ministerijos, Vilniaus universiteto, Centrinės projektų valdymo agentūros, Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro bei kitų institucijų  inovacijų politikos ekspertai.

Lietuvai dalyvavimas INTERREG EUROPE platformoje yra itin svarbus, kadangi bendradarbiaujant su Europos pažangiais regionais, nuolat keičiantis politikos praktikomis, nuosekliai stebint, vertinant inovacijų politikos progresą, sudaromos prielaidos laiku ir tinkami reaguoti į itin reikšmingus rinkos pokyčius, prognozuoti ekonomikos ateitį ir tinkamai persiskirstyti turimus resursus.

Plačiau apie projektą:

https://twitter.com/InterregManumix

https://www.interregeurope.eu/manumix/news/

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.