agenda baneris

Spausdinti

Studijų vizite – pažintis su Lietuvos pažangiųjų technologijų sektoriumi

INKREASE EU FLAG3

Spalio 2-3 d. Lietuvoje viešėję projekto „INKREASE“ partneriai susipažino su šalies pažangiųjų technologijų sektoriumi. Projekto partneriai, atstovaujantys Italijos, Ispanijos, Austrijos, Danijos Vengrijos bei Prancūzijos valstybines įstaigas, tyrimų centrus bei asocijuotas verslo struktūras, turėjo galimybę susipažinti Lietuvos inovacijų politika, inovacijų ekosistema bei jos veikėjais.

Lietuvoje viešėję projekto partneriai susitiko su Lietuvos lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio, Lietuvos robotikos asociacijos, informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacijos, Lietuvos inovacijų centro, taip pat inovatyvius produktus kuriančių įmonių tokių kaip „Oxipit“ ir „Brolis Semiconductors“ atstovais bei lankėsi Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke.

„INKREASE“ projekte dalyvaudama MOSTA siekia pateikti rekomendacijas dėl mokslo-verslo bendradarbiavimo priemonės „Intelektas“ tobulinimo. Ši priemonė skirta paskatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą.

Projekte „INKREASE“ yra siekiama pagerinti dalyvaujančių regionų inovacijų plėtojimo pajėgumus, pagrindinis tikslas yra integruoti į skirtingas partnerių regionines strategijas priemones ir įrankius, kurie didintų įvairių inovacinių ekosistemų efektyvumą, sustiprintų mokslo ir verslo bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų rezultatų komercializaciją.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.