agenda baneris

Spausdinti

Vyriausybės posėdyje bus nagrinėjami Slėnių plėtros planai

Kovo 13 d., trečiadienį, Lietuvos Respublikos Vyriausybės (LRV) posėdyje planuojama aptarti integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų (slėnių) problematiką ir ateities perspektyvas.

Pranešimą šia tema LRV posėdyje skaitys Lietuvos švietimo ir mokslo ministas Dainius Pavalkis, dalyvauti taip pat planuoja Ministro Pirmininko tarnybos Politikos analizės ir reformų departamento Socialinės aplinkos skyriaus patarėjas Linas Vingelis.

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centrui (MOSTA), kuriančiam ir įgyvendinančiam Slėnių stebėsenai užtikrinti reikalingą sistemą, posėdyje atstovaus MOSTA direktorė Jurgita Petrauskienė ir direktorės pavaduotoja Laura Stračinskienė.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.