Geresnis
valdymas
 
Mokslo,
technologijų ir
inovacijų politika
 
Švietimo
politika
 
Žmogiškojo
kapitalo politika

4banneris

agenda baneris

Spausdinti

Įžvalgų platforma „Agenda“ atsinaujino. Dabar dar patogesnė skaitytojui

agenda new designĮžvalgų platforma „Agenda“, siekdama dar didesnio patogumo savo skaitytojams, atnaujino internetinio puslapio dizainą. Nuo šiol jis bus modernesnis ir patrauklesnis skaitytojui.

Atnaujinant „Agendą“, buvo siekiama išlaikyti vertybes, kurias labiausiai vertina skaitytojai. Tai – aiškus informacijos pateikimas, patikimumas ir aktualumas.

Pagrindiniame puslapyje nuo šiol skaitytojai ras nuotraukų karuselę, supažindinančią su šiuo metu redakcijos nagrinėjama aktualia tema ir naujausiais jos straipsniais. Temos bus nagrinėjamos periodiškai. Temą nuo šiol siūlyti galės ir patys skaitytojai.

Įžvalgų platforma skaitytojus pakvies ir atsakyti į aktualų teminį klausimą, stebėti balsavimą.

„Agenda“ temos bus gvildenamos trijų sričių – švietimo, mokslo ir inovacijų, žmogiškųjų išteklių – ribose. Visus straipsnius, priskirtus šioms sritims, skaitytojai lengvai ras puslapio viršuje, navigacijoje su nuotraukomis.

Nuo šiol skaitytojas ras daugiau informacijos pagrindiniame puslapyje, galės greičiau ir paprasčiau atrasti tai, kas jį domina. Taip pat bus daugiau galimybių nepraleisti straipsnių – dešinėje portalo pusėje skaitytojai matys skaitomiausių ir rekomenduojamų straipsnių įrašus.

Svarbu ir tai, kad nuo šiol daugiau dėmesio bus skiriama infografikams, kuriuos skaitytojai galės rasti taip pat puslapio dešinėje, specialiai tam skirtoje vietoje. Tikimasi, kad taip skaitytojus pasieks ne tik aktualiausia tekstinė, bet ir vaizdinė informacija.

Socialinė integracija tapo svarbia turinio cirkuliacijos dalimi, todėl skaitytojai turės galimybę dalintis straipsniais su savo socialiniu ratu, diskutuoti aktualiomis temomis.

Šie atnaujinimai atsispindės ir mobilioje „Agendos“ versijoje, kurią bus patogu skaityti telefone ar planšetėje. Joje rasite aiškesnį meniu.

Pirmasis popierinis „Agenda“ žurnalas skaitytojams pristatytas prieš 5 metus. Prieš daugiau nei metus „Agenda“ atvėrė kelią patogesniam turinio vartojimui – atrado savo vietą internete. Naujuoju dizainu tikimasi dar labiau pagerinti skaitytojo patirtį.