agenda baneris

Spausdinti

Sulaukėme projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvių vizito

1-ateities-planai.jpg

Rugpjūčio 20 d. Vyriausybės strateginės analizės centre viešėjo projekto ,,Moksleiviai – į Vyriausybę" dalyviai Vilius Juodys iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos ir Rytis Stankevičius iš Vilniaus Žirmūnų gimnazijos.

Jau 11-ą kartą Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos kartu su ministerijomis organizuojamu projektu siekiama paskatinti moksleivius aktyviau domėtis valstybės institucijų veikla, šalies politiniu gyvenimu, supažindinti su darbo viešajame sektoriuje principais.

Susitikimo su moksleiviais metu Vyriausybės strateginės analizės centro analitikai papasakojo apie savo kasdienę veiklą, centro funkcijas ir tikslus, taip pat pakvietė jaunuolius kartu išbandyti profesinio informavimo įrankį, paanalizuojant jiems akualius studijų pasirinkimus.

Centre viešėję moksleiviai tikino, kad projekte nusprendė dalyvauti, siekdami pažinti viešąjį sektorių iš vidaus, sulaužyti bent vieną nusistovėjusį stereotipą ir praplėsti kontaktus.

Centro analitikai džiaugėsi moksleivių noru domėtis viešuoju valdymu ir motyvacija dirbti Lietuvos labui. Vizito pabaigoje centro analitikai pakvietė moksleivius ateityje apsvarstyti galimybes dirbti Vyriausybės strateginės analizės centre, kuriant pokytį drauge.