agenda baneris

Spausdinti

STRATA bendradarbiaus su VšĮ „Versli Lietuva“

STRATA bendradarbiaus su Versli Lietuva

Gruodžio 30 d. Vyriausybės strateginės analizės centras (STRATA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Versli Lietuva“.

Bendradarbiavimo sutartyje numatoma, kad STRATA kartu su „Versli Lietuva“ atliks bendrus mokslinius ir kitus tyrimus, rengs prognozes, tyrimais grįstas viešosios politikos įžvalgas, išvadas ir statistinę informaciją valstybei strateginės reikšmės turinčiais klausimais savo kompetencijos srityse.

Tikimasi, kad STRATA ir „Versli Lietuva“ analitinių kompetencijų bei turimų duomenų sutelkimas leis kelti ne tik moksliniu požiūriu svarbius, tačiau ir viešosios politikos sprendimų priėmimo procese aktualius klausimus, taip didinant ekspertinių žinių bei mokslinių įrodymų skvarbą politikos formavimo procese.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.