Geresnis
valdymas
 
Mokslo,
technologijų ir
inovacijų politika
 
Švietimo
politika
 
Žmogiškojo
kapitalo politika

4banneris

agenda baneris

Spausdinti

Bus renkama STRATA Darbo taryba

Gruodžio 3-16 d. vyks Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) Darbo tarybos rinkimai. Darbo taryba – nepriklausomas, darbuotojus atstovaujantis organas, ginantis darbuotojų teises ir interesus. Darbo taryba dalyvauja konsultavimo ir informavimo su darbdaviu procedūrose, kuriomis darbuotojai įtraukiami į sprendimų priėmimą.

Kandidatai į Darbo tarybą gali būti siūlomi iki lapkričio 17 d. (imtinai). Galutinis kandidatų į Darbo tarybą sąrašas bus skelbiamas lapkričio 18 dieną. Kandidatuoti į Darbo taryba gali pilnamečiai darbuotojai, kurių darbo santykiai su darbdaviu trunka bent šešis mėnesius, išskyrus rinkimų komisijos narius, darbdavį ir jam atstovaujančius asmenis.

Dalyvauti balsavime gali visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su darbdaviu turintys darbuotojai, išskyrus darbdavį ir jam atstovaujančius asmenis. Darbo tarybą sudarys 3 trijų metų kadencijai išrinkti kandidatai, surinkę daugiausiai balsų.

 

Kontaktai pasiteiravimui: Giedrius Padvilikis, Darbo tarybos rinkimų komisijos pirmininkas, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.