agenda baneris

Spausdinti

Išsilavinimas ir įsidarbinimas: ką žinome apie jų ryšį?

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) kviečia į tyrimo „Absolventų stebėsena Lietuvoje” rezultatų pristatymo renginį „Išsilavinimas ir įsidarbinimas: ką žinome apie jų ryšį?“, kuris vyks 2015 m. birželio 17 d. viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius”. Renginio tikslas yra pristatyti visuomenei pirmus absolventų stebėsenos tyrimo rezultatus: kaip įsidarbina absolventai, ar jie dirba darbą atitinkantį jų įgytą specialybę, kokie jų darbo paieškos būdai, koks praktikos vaidmuo įsidarbinant ir tt.

Renginio metu bus pristatomi ir aptariami Lietuvos aukštojo mokslo absolventų stebėsenos 2013 m. absolventų kartos rezultatai. Renginys skiriamas sprendimų priėmėjams (aukštojo mokslo politiką formuojančių ir įgyvendinančių institucijų darbuotojams), absolventų stebėseną vykdančioms institucijoms, darbdaviams, studentams bei visiems suinteresuotiems absolventų stebėsena asmenims ir institucijoms.

Renginio programą galite rasti čia.

Kontaktai:

Eglė Ozolinčiūtė
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
85 210 7122

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.