agenda baneris

Spausdinti

Mokslas, studijos, inovacijos: rytojaus tendencijos šiandien

Balandžio 28 d. LR Vyriausybės rūmuose vyko Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro veiklos 10-mečiui paminėti skirta konferencija „Mokslas, studijos ir inovacijos: rytojaus tendencijos šiandien“. Renginyje pasidalinta įžvalgomis apie studijų, mokslo ir inovacijų raidos perspektyvas, kylančius iššūkius bei galimybes prisitaikyti prie besikeičiančių visuomenės poreikių.

Demografiniai pokyčiai, technologinė pažanga ir kintanti ekonominė situacija yra trys pagrindiniai veiksniai skatinantys dar kartą aptarti studijų, mokslo ir inovacijų plėtros kryptis. MOSTA veiklos 10-mečio renginyje dalyvavę pranešėjai prof. David Passig, dr. Dalius Misiūnas ir dr. Agnė Paliokaitė identifikavo galimas ateities tendencijas ir sritis reikalaujančias įdėmesnio politikos formuotojų, akademinių bendruomenių narių bei verslo sektoriaus atstovų žvilgsnio.

Renginio pranešimai:

The Driving Forces behind the 21st Century Sciences and Academia
Prof. David Passig, Bar-Ilan University Israel 

Ateičiai pasirengęs valdymas: penkios idėjos kaip jį paversti realybe
Dr. Agnė Paliokaitė, UAB „Visionary Analytics“ direktorė

Pramonės revoliucija 4.0: iššūkis švietimui
Dr. Dalius Misiūnas, UAB „Lietuvos energija“ valdybos pirmininkas, generalinis direktorius

 

 

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.