agenda baneris

Spausdinti

Sumaniosios specializacijos strategija: pirmieji stebėsenos rezultatai, įgyvendinimo iššūkiai ir entrepreneriškos paieškos užtikrinimas

logotipasData: gegužės 23 d. (antradienis)
Laikas: 10 val.
Vieta: 213 salė, Ūkio ministerija (Gedimino pr. 38, Vilnius).


LR ūkio ministerija ir Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) kviečia dalyvauti renginyje „Sumaniosios specializacijos strategija: pirmieji stebėsenos rezultatai, įgyvendinimo iššūkiai ir entrepreneriškos paieškos užtikrinimas“.

Renginio tikslas yra mokslo, verslo ir valdžios atstovams pristatyti pirmąją sumanios specializacijos pažangos ataskaitą, aptarti pagrindinius stebėsenos proceso iššūkius ir jų sprendimo būdus, Entrepreneriškos paieškos proceso (angl. EDP) poreikį ir užtikrinimą.

Diskusijose dalyvaus Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, ūkio, švietimo ir mokslo, finansų ministerijų atstovai, MTEPI politikos prioritetų nustatymo sistemos kūrėjai. Išsamią renginio programą pateiksime artimiausiu metu.

Kontaktinis asmuo: Giedrė Stumbrytė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sekite mūsų naujienas:

© 2020 Všį Vyriausybės strateginės analizės centras. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 300845435.

A. Goštauto g. 9, II a, LT-01108 Vilnius. Tel. 8 682 50 100, el. p. info@strata.gov.lt

 

Naudojant Vyriausybės strateginės analizės centro paskelbtą informaciją kituose leidiniuose, žiniasklaidos priemonėse, viešuose pristatymuose ir kitais būdais būtina nurodyti Vyriausybės strateginės analizės centrą kaip šaltinį.

Duomenų rinkimo ir tvarkymo tvarką reglamentuojanti privatumo politika.