agenda baneris

Spausdinti

Seminaras | Efektyvios inovacijų ekosistemos kūrimas

logotipai 2017 09 21Vieta: Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras
Data: rugsėjo 21-22 d.
Kalba: anglų k.


Rugsėjo 21-22 d. Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras kviečia dalyvauti tarptautiame seminare - mokymuose „Efektyvios inovacijų ekosistemos kūrimas“. Mokymų tikslas yra toliau plėsti regioninės politikos formuotojų ir kitų interesų dalininkų žinias apie inovacijų ekosistemų kūrimą bei stiprinti kompetencijas nacionalinių regioninių ir vietos inovacijų ekosistemų išmanymo srityje. Mokymų metu bus siekiama pasidalinti gerąja Šiaurės šalių patirtimi ir praktikomis plėtojant bendrus verslo ir mokslo projektus, kuriant inovacijoms palankias ekosistemas ir siekiant tvaresnės finansinių priemonių intervencijos.

Seminaras yra skirtas valstybinių institucijų, viešųjų įstaigų, aukštųjų mokyklų ir verslo sektoriaus atstovams dirbantiems su inovacijų, mokslo ir verslo bendradarbiavimo temomis. Mokymus ves Švedijos tyrimų instituto „Nordregio“ ekspertai.

Mokymai organizuojami projekto „INKREASE“ rėmuose. Projektu „INREASE“ yra siekiama pagerinti dalyvaujančių regionų inovacijų plėtojimo pajėgumus, pagrindinis tikslas yra integruoti į skirtingas partnerių regionines strategijas priemones ir įrankius, kurie didintų įvairių inovacinių ekosistemų pajėgumus, sustiprintų mokslo ir verslo bendradarbiavimą ir mokslinių tyrimų rezultatų komercializaciją.

 

Registracija į mokymus yra sustabdyta, norėdami būti įrašyti į laukiančiųjų sąrašą, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kontaktinis asmuo:
Simas Dunauskas
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
tel. 85 243 0413