Europos socialinio fondo agentūra kartu su partneriais Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Vyriausybės strateginės analizės centru bei Prancūzijos ir Latvijos kolegomis baigė įgyvendinti daugiau kaip dvejų metų trukmės ir 1,2 mln. eurų vertės Europos Sąjungos Dvynių projektą, skirtą Azerbaidžano Respublikos švietimo sistemos reformos plėtrai.

Liepos 10 d. nuotoliu organizuotame projekto uždarymo renginyje susirinkusius Azerbaidžano švietimo institucijų atstovus sveikino Azerbaidžano švietimo viceministras Firudin Gurbanov. Europos Sąjungos ambasadorius Azerbaidžane ir Europos Sąjungos delegacijos vadovas Kęstutis Jankauskas palinkėjo, kad investicijos lemtų matomus ir Azerbaidžanui reikšmingus pokyčius, ir akcentavo, jog ES delegacija ir toliau rems šalies švietimo sistemos reformą. Azerbaidžano projekto komandai vadovavęs Shahin Bayramov didžiavosi sustiprinta keturių šalių partneryste, dėkojo už galimybę dirbti su tokia stipria Lietuvos, Prancūzijos ir Latvijos ekspertų komanda ir džiaugėsi pasiekimais.

Renginyje dalyvavę 6 valstybinių universitetų rektoriai, projekto suinteresuotieji asmenys aptarė projekto rezultatų poveikį bei išreiškė poreikį tęsti tokio pobūdžio projektus ir ateityje.