Praleisti meniu

 „Lietuva 2050“ vizijos padėkos renginys bendrakūrėjams

  „MO muziejuje“ vyko padėkos bei apdovanojimų vakaras Lietuvos ateities vizijos „Lietuva 2050“ bendrakūrėjams.

  „Šios vizijos kūrimas – vienas iš tų dalykų, kurie buvo padaryti bendromis pastangomis ir susitelkimu įvairių žmonių, kurie kitaip galbūt ir nebūtų susitikę bei veikę drauge. Norėčiau palinkėti, kad išsaugotumėm šio proceso metu įgytą bendrystę, kad nereikėtų kasdien galvoti vis naujo tikslo, kad kasdienybė mus įkvėptų kaip įmanoma daugiau dirbti kartu ir niekada nepamiršti bendro tikslo – Lietuvos ateities,“ – nuoširdžiai dėkodama „Lietuva 2050“ bendrakūrėjams kalbėjo Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

  Renginyje apdovanoti daugiausiai prie vizijos kūrimo prisidėję Švietimo, mokslo ir sporto, Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Aplinkosaugos koalicijos, Švietimo tinklo, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos, J. Matulaičio socialinio centro, „Atvira bendruomenė“, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos atstovai.

  LR Vyriausybės kanceliarijos renginyje pagrindinis akcentas – ąžuoliukai, kurie buvo padovanoti labiausiai prisidėjusiems bendrakūrėjams bei vienas iš ąžuoliukų kartu su vizijos rengėjais pasodintas Vingrių skvere.

  Viziją daugiau nei metus rengė Valstybės pažangos taryba, ekspertai, viešojo sektoriaus, akademinės bendruomenės, NVO sektoriaus atstovai bei aktyvūs piliečiai – iš viso apie 2500 žmonių.

  Vizija bus įgyvendinama per Nacionalinį pažangos planą – detalų dešimtmečio veiksmų planą. Vizijos įgyvendinimą prižiūrės Valstybės pažangos taryba, Seimo Ateities komitetas ir Vyriausybė. Vizija bus nuolat peržiūrima ir atnaujinama.

  LR Vyriausybės kanceliarijos pranešimas.

  Su „Lietuva 2050“ mini dokumentu galima susipažinti čia.

  Šioje svetainėje naudojami slapukai

  Slapukai padeda užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų slapukų politiką.