Praleisti meniu

Mokymai

Screenshot 2023 10 31 at 14.42 1

STRATA mokymai skirti valstybės institucijų darbuotojams,  įvairių sričių ekspertams bei specialistams, kurių veikla susijusi su  įrodymais grįstų sprendimų rengimu, priėmimu ir jų poveikio vertinimu.

Keldama valstybės tarnautojų kompetenciją, stiprindama jų įgūdžius, STRATA įgyvendina savo misiją plėsti ir puoselėti įrodymais grįsto valdymo kultūrą. Siekiama, kad sprendimų projektus rengiantys ir juos priimantys asmenys suprastų poreikį analizuoti įvairias problemų sprendimo alternatyvas, priimamus sprendimus grįsti įrodymais ir prognozuoti teisės aktų įgyvendinimo pasekmes.

Dalyvaukite mokymuose

Teisinio reguliavimo poveikio vertinimo mokymai

Apie mokymus Mokymai skirti ministerijų, kitų valstybės institucijų ir įstaigų darbuotojams, kurie dalyvauja rengiant numatomo (ex ante) arba galiojančio (ex post) teisinio reguliavimo poveikio vertinimus. Mokymų metu dalyviai supažindinami su užsienio šalių poveikio vertinimo praktika, pagrindiniais poveikio vertinimo etapais, duomenų…

Daugiau

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų slapukų politiką.