Praleisti meniu

Stipriname partnerystes su aukštojo mokslo įstaigomis

  Norime investuoti į kokybišką STRATA ateities veiklą, todėl atnaujiname partnerystes su įvairiomis aukštojo mokslo įstaigomis. Mūsų politikos analitikai dalinasi savo patirtimi su vyresnių kursų studentais, kurie yra kviečiami atlikti studijų praktiką Vyriausybės strateginės analizės centre.

  Kuo STRATA gali sudominti šiuolaikinį studentą? Save išbandyti kviečiami tie, kurie ieško prasmingo darbo. STRATA pagrindinė misija – padėti Vyriausybės bei ministerijų darbuotojams priimti tvarius strateginius sprendimus, kurie liečia kiekvieno mūsų gyvenimus. Atlikdamas praktiką STRATA studentas jau dabar gali padaryti įtaką tokiems strateginiams sprendimams. Čia atsiveria galimybės susipažinti su politikos analitikų darbo lauku viešajame sektoriuje, pamatyti, kaip vyksta nematomas, bet reikšmingas procesas, kurio rezultatas – gerai apgalvoti ir argumentuoti valstybinio lygio politiniai sprendimai.

  ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas yra vienas iš aktyviausių mūsų partnerių. Praktiką STRATA jau yra atlikę keletas studentų ir labai džiaugiamės sulaukę kvietimo apsilankyti ISM karjeros dienose, kur galėjome susipažinti su, tikimės, būsimais kolegomis.

  Dalindamiesi keliomis akimirkomis iš šią savaitę vykusio renginio, kviečiame ekonomikos, viešojo administravimo, politikos ar kitų socialinių mokslų II-IV kursų studentus susipažinti su STRATA ir apsvarstyti galimybę čia atlikti praktiką.

  Šioje svetainėje naudojami slapukai

  Slapukai padeda užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų slapukų politiką.