Praleisti meniu

STRATA stiprina bendradarbiavimą su tarptautinėmis organizacijomis

STRATA Briuselyje e1699968143190 uai 1597x1197 1

    Visą šią savaitę Vyriausybės strateginės analizės centro delegacija dirba Briuselyje. Šio vizito tikslas – susipažinti su Jungtinio tyrimų centro (angl. Joint Research Center) darbuotojais ir veikla. Centras teikia nepriklausomas, įrodymais pagrįstas žinias ir mokslinius duomenis ES politikos vykdytojams. Panaši yra ir STRATA veikla, tik ji veikia Lietuvoje. Siekiant augti ir tobulinti savo veiklą, mokomasi iš kitų, tad Briuselyje, lankydami JRC, siekiama perimti gerąją praktiką susipažįstant su JRC patirtimi formuojant tyrimų portfelius, ateities įžvalgų metodų naudojimu numatant politikos poreikius, nagrinėjant rengiant ir teikiant įrodymais grįstas įžvalgas politikai formuoti, taip pat siekiama plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą.

    Darbotvarkėje numatyti ir kitų institucijų, kurios darbuojasi STRATA aktualiose srityse lankymai. Šiandien, 2023 m. lapkričio 14 d., STRATA atstovai susitiko su Lietuvos ambasadoriumi Europos Sąjungoje A. Pranckevičiumi ir jo komanda. Susitikimo metu pristatyta STRATA veikla, aptarti abiem pusėms aktualūs klausimai ir bendradarbiavimo galimybės.

    Šioje svetainėje naudojami slapukai

    Slapukai padeda užtikrinti, kad jūs gaunate geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų slapukų politiką.